روانشناسی عشق

عاشقانه های عشق

7 ویژگی مردها که خانم ها عاشق آن هستند

آيا تا به حال فکر کرده ايد که چرا هميشه بعضی از مردها در ارتباطات خود با خانم ها از سايرين موفق تر هستـند؟
گروه خاصی از مردها وجود دارند که خانم ها به هيچ وجه نمـی تـوانند از آنها اجتناب کنند و اين امر هيچ ارتباطی به چهره های زيبا و يا تناسب اندام آنها ندارد.
حقيقت اين است که خانمها به گروه ويژه ای از خصوصيات اخلاقی مردها علاقه دارند و طبيعتا بـه سـمت کسانی کشيده می شوند که آن ويژگی ها را دارا باشند.
در اين قسمت 7 مورد از اين ويژگی های ايده آليستی و توضيح آنکه چرا خانم ها عاشق اين خصوصيات هستند را برای شما ذکر می کنيم.البته نبايد خود را به يکباره تغيير دهيد و شخصيت خود را به طور کامل عوض کنيد.شايد برخی از اين صفات مناسب حال شما نباشند.توجه داشته باشيد که خانم ها به سادگی متوجه تناقض موجود در شما خواهند شد.
از بين تمام ويژگی ها چند موردی را که بيشتر با شما سازگاری دارند انتخاب کنيد و سعی کنيد هر يک از آنها را در وجود خود پرورش دهيد.
شايد در حال حاضر هم بعضی از آنها در وجود شما يافت شود اما با نگاه کوتاهی که به اين مقاله می اندازيد متوجه خواهيد شد که خانم ها به دنبال چه چيزی در شما هستند.اين امر موفقيت شما را تضمين خواهد کرد.
1-مرد رمانتيک:


آقايی که به عشق کلاسيک اعتقاد داشته باشد،دائما برای او گل و شکلات بخرد،بر سر ميز شام شمع روشن كند،برای اينکه نشان دهد به ياد اوست با وی تماس تلفنی بگيرد،به چشمان بانوی خود نگاه كند و احساسات قلبی خود را به بيرون بريزد.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است؟
خانم ها نياز دارند که مورد احترام قرار گيرند و يک مرد رمانتيک اين نياز زن ها را برآورده می سازد.
اين مرد با ژستهای رمانتيكی که به خود می گيرد به او نشان می دهد که دوستش دارد،و در مقابل،خانم نيز برای تلافی،گرايشات رمانتيک خودش را در طبق اخلاص قرار می دهد.
2-مرد با اعتماد به نفس:
او کاملا مطمئن است و به خود اعتماد کامل دارد،مردم او را به عنوان يک فرد مثبت می شناسند و تجلی قدرت و اراده است(البته توجه داشته باشيد که مردهای خودبين و از خود راضی شامل اين گروه نمی شوند)،به ارتباط خانم ها با ساير مردها حسادت نمی ورزند و اصلا احساس نمی کنند که ممکن است به وسيله دوستان مذکر و يا همکاران خانم تهديد شوند.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است؟
زن ها جذب مردهای مطمئن می شوند.اگر خود را بزرگ تصور کنيد بدون شک چنين تصوری در فرد مقابل نيز ايجاد خواهد شد.يک مرد با اعتماد به نفس به دنبال تاييد و تمجيد خانم ها نيست و همين امر باعث می شود که بيشتر مورد توجه آنها قرار بگيرد.
3-مرد هنرمند:
يک مرد هنرمند خودجوش که در حال زندگی می کند و برای اظهار عشق و علاقه اغلب از خلاقيت خود استفاده می کند مثلا برای خانم شعر می سرايد و يا يک نقاشی زيبا می کشد.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است؟
تمام زن ها دوست دارند احساس کنند که خاص و بی همتا هستند و چه راهی بهتر از اينکه شما او را الهه و منبع الهام خود قرار دهيد.او شيفته ذهن خلاق مردهای هنرمند است خصوصا هنگاميکه او را نيز با هنرشان در می آميزند.
4-مرد خارجی:
اين مرد از يکی از کشور های دور دست خارجی می آيد و دارای لهجه شيرينی است.او ديد متفاوتی نسبت به دنيا دارد.روابط اجتماعی و رفتارهای روزمره اش اندکی عجيب و غريب به نظر می رسند اما با وجود همه اين حرف ها باز هم به دل می نشيند و بسيار جذاب است.
البته برای اينکه جزء اين دسته محسوب شويد حتما لازم نيست که خارجی باشيد بلکه اگر با چند زبان مختلف آشنايی داشته باشيد و زياد سفر کنيد همان مقدار محبوبيتی را که يک خارجی می گيرد می توانيد به خود اختصاص دهيد.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است؟
جاذبه و گيرايی،جاذبه و گيرايی، جاذبه و گيرايی.هيچ چيز ديگری نميتوانم در اين مورد ذکر کنم.تنها راز،گفتن جمله ای با لهجه ای زيبا است که خانم ها را جذب می کند و مرد مورد نظر را برای او دلکش و فريبنده می سازد و اغلب نيز خانم هايی اين مرد ها را انتخاب می کنند که در مورد دنيا کنجکاو هستند.
البته تمام جاذبه های دنيا در مقابل قرار گذاشتن با يک چنين مردی هيچ است.
5-مرد آزاد و رها(به آنها پسرهای شر هم گفته می شود):
اين دسته از مردها از قيد و بندها آزاد هستند و اجازه می دهند که باد آنها را به هر کجا که می خواهد ببرد که معمولا هم به مکان های جالب و سرگرم کننده ای کشيده می شوند.او موتورسواری می کند،از کار خود می زند تا با شما در کوچه ها پرسه بزند،نگران آينده نيست و به پيش روی خود چشم دوخته است.
چرا اين مرد غير قابل اجتناب است؟
تمام خانم ها تا حدی خواستار ياغی گری و سرکشی هستند(البته در حد معقول)او عاشق آزادی و رهايی اين مرد می شود و آرزو می کند که روزی خودش هم بتواند اين طور باشد.روح سرکش اين مرد شادابی و جوانی را به رابطه شان اضافه می کند و خانم هم هميشه در تلاش برای رام کردن اوست،هرچند می داند که هيچ گاه واقعا موفق نخواهد شد.
6- مرد زيرک/بامزه:
صحبت های اين مرد انسان را به وجد می آورد او تنها مردی است که به حرف های شما نيز گوش می دهد.اين مرد باعث می شود که خانمش بخندد و با احساس شوخ طبعی و بذله گويی خود برای او شادی به بار می آورد.او برای جذب خانم ها از سياست خنداندن و سرگرم کردن استفاده می کند.اين مرد می تواند ساعت های متمادی با خانم گفتگو کند بدون اينکه او را خسته و کسل کند.
چرا اين مرد غيرقابل اجتناب است؟
با گذشت زمان موهای شما شروع به ريزش می کنند و عضلات محکم بدنتان نرم می شوند اما اگر بتوانيد او را همچنان سرگرم نگه داريد برنده ميدان خواهيد بود.گفتگو و تبادل نظر عامل مهمی در ادامه ارتباط است،اگر به او نشان دهيد که دارای اين ويژگی می باشيد او خيلی سريع به دام قلاب شما اسير می شود.
7-مرد با ملاحظه:
او مردی است که در ماشين را باز می کند،صندلی را برای او بيرون می کشد،پول شام را حساب می کند،مطمئن می شود که خانم حتما دسر خود را سفارش دهد و هميشه با يک بيان منطقی و مؤدبانه برای بيرون رفتن از او در خواست می کند،هنگام بازگشت او را تا درب منزل همراهی می کند،برای احساسات او ارزش قائل است و می داند که چه موقع برای رفتن به منزل آمادگی دارد.
چرا اين مرد غيرقابل اجتناب است؟
غافلگير شديد؟احتمالا فکر نمی کرديد که يک مرد خوب و با فکر مورد توجه خانم ها قرار بگيرد.زمانيکه زن ها مردهای بد و بی ادب و شرور و کسانيکه به خود زحمت تلفن زدن را هم نمی دهند و بسيار بی توجه هستند را ملاقات می کنند،مجددا اولويت های خود را از نو می چينند.البته خانم ها نيازمند رشد عقلی و بلوغ فکری هستند تا بتوانند به اين نتيجه دست پيدا کنند.اما بالاخره تمام دخترخانم ها متوجه می شوند که مردی را بايد انتخاب کنند که با آنها در طول يک رابطه دراز مدت خوب رفتار کند.
نکته قابل توجه:در اعمال هيچ کدام از خصوصيات اخلاقی مذکور زياده روی به خرج ندهيد و سعی نکنيد که خود را فردی که نيستيد جلوه دهيد زيرا برای خانم ها اين امر خيلی سريع آشکار می شود.
رمز موفقيت شما در اين است که دليل علاقه خانم ها به هر يک از ويژگی های بالا را به خاطر بسپاريد و بدانيد که از چه تيپ مردهايی قدردانی می کنند و بعد همه آنها را با هم مخلوط کنيد و ببينيد کداميک از آنها براي شما مناسب تر هستند تا خانم ها به دليل خصوصيات بديع و نوظهورتان شما را مورد محبت و علاقه خود قرار دهند.
حالا متوجه شديد که ارزش وقت گذاشتن را داشت!

+ نوشته شده در  دوشنبه ۲ اردیبهشت۱۳۸۷ساعت ۱۵:۳۳ بعد از ظهر  توسط بهار  |